Služby v areálu FC Slovan Rosice

Návštěvy
TOPlist
Kolik nás tu bylo od 1. listopadu 2009Web byl naposledy aktualizován:
dne 26/06/13 11:56:09
Rychlé informace

25. června 2013
V aktualitách starších žáků nejdete zhodnocení sezóny.
24. června 2013
V aktualitách mladších žáků je informace o turnaji v Žabčicích.
23. června 2013
Dorost Slovanu stvrdil postup výhrou v Miroslavi. Podrobnosti zde.
22. června 2013
V ankatě o nejlepšího hráče v utkání se Zábřehem bylo pořadí na prvních pěti místech toto:
1. Jan Pšikal
2. Patrik Lengál
3. Petr Malata
4. Jakub Havlásek
5. Marek Touška
Stav bodování si můžete prohlédnout zde

22. června 2013
V aktualitách starších žáků je informace o rozloučení se sezónou.
20. června 2013
"B" tým v posledním zápase sezóny prohrál na domácím trávníku. Podrobnosti zde.
19. června 2013
Mladší žáci sehráli přátelské utkání s dívkami Zbrojovky Brno. Podrobnosti zde .
15. června 2013
"A" tým v poslední zápase porazil Zábřeh. Podrobnosti zde.
13. června 2013
Starší přípravka na závěr sezóny zvítězila. Podrobnosti zde.
8. června 2013
Mladší přípravka prohrála v Modřicích. Podrobnosti zde.Anketa

FC Slovan Rosice

14.kolo 23. června 2013

:
Výsledek 2 5
Poločas 1 1
Branky Brveník Karásek 2x
Strečko Paulec
- Těžký
- Kurcz


Sestava Rosice: Čiháček – Hadraba (70´ Endl), Bíreš, Trávníček (K), Ferenczi (66´ Krška) – Těžký, Kurcz, Pecha, Bradáč – Karásek (61´ Machálek), Paulec (74´ Veleba)

V posledním utkání sezóny zvítězili dorostenci Slovanu v Miroslavi 5:2 a zakončili tak velmi úspěšnou sezónu korunovanou postupem do krajského přeboru.

V prvních minutách utkání měli více ze hry rosičtí, Miroslav však hrozila z rychlých a nebezpečných protiútoků. Jeden takový musel v 6. minutě likvidovat Čiháček. Slovan se do první vyložené šance dostal až ve 22. minutě a hned ji proměnil. Hadraba poslal míč za obranu na Paulece, který místo střely volil ještě přihrávku na nabíhajícího Karáska a ten uklidil míč do prázdné branky – 0:1. Ve 28. minutě mohli rosičtí po krásné akci Pechy s Těžkým přidat druhý gól, Těžký ale z malého vápna přestřelil. Domácím se podařilo vyrovnat ve 35. minutě, když na roh vyskočil nejvýše Brveník a hlavou poslal míč přesně k levé tyči Čiháčkovi branky – 1:1. Hned po rozehrání mohl vrátit Slovanu vedení Těžký, jeho střela ale skončila pouze v boční síti. Ve 40. minutě se proti Pechově křižné střele blýskl výborným zákrokem domácí brankář a tak se šlo do kabin za nerozhodného stavu 1:1.

Co se rosickým nepodařilo v závěru první půle, to se jim podařilo v úvodu té druhé. V 50. minutě poslal Bradáč do vápna střílený centr, který našel přesně hlavu Paulece a ten nedal domácímu brankáři sebemenší šanci – 1:2. O dalších sedm minut později už vedl Slovan o dvě branky, když Pechovu povedenou střelu z 20 metrů vyrazil domácí brankář pouze k nohám Karáska, který ho následně prostřelil – 1:3. V 62. minutě se skóre měnilo opět. Bradáč rozehrál přímý kop chytrou přihrávkou na Těžkého a ten výstavní ránou z 20 metrů zvýšil už na 1:4. V další velké šanci se ocitl v 67. minutě Machálek, branku domácích ale těsně přestřelil. Domácí korigovali výsledek v 75. minutě, když přesný pas za obranu zužitkoval Strečko, který přeloboval vybíhajícího Čiháčka – 2:4. Nejhezčí branka zápasu padla deset minut před koncem, kdy se po sérii přihrávek na jeden dotek dostal míč až ke Kurczovi, který tváří v tvář nedal domácímu brankáři šanci – 2:5. V 82. minutě zahrávali rosičtí přímý kop, k jeho exekuci se postavil Bradáč a jeho rána z dobrých 30 metrů orazítkovala břevno domácí branky. Hned v následující minutě se do další vyložené šance dostal Kurcz, ani nadvakrát se mu však nepodařilo překonat domácího brankáře. Ten byl úspěšný i v 87. minutě, kdy výborným zákrokem vychytal Endla.

Zpět


...
 
Stránky připravil, aktualizuje a upravuje Franta dle informací dodávaných fotbalovým klubem FC Slovan Rosice.